Івано-Франківськ

ФУТБОЛ. Кубок України. “Прикарпаття” не без боротьби поступилося “Чорноморцю”

Івано-франківська команда припинила боротьбу за кубковий трофей, зазнавши домашньої поразки від представника української Прем’єр-ліги - одеського «Чорноморця».
242563328 4402235913203507 6093563541233194260 n
Господарі розпочали гру напіврезервним складом, зробивши ставку на гру «другим номером». Однак вже до середини першого тайму «моряки» продемонстрували чудову реалізацію: два моменти – два забиті м’ячі. Голами відзначилися Брагару і Бугай – 0:2.

Проведені у перерві і на початку другого тайму заміни значно покращили гру господарів. Незважаючи на третій пропущений гол від Ісаєнка, вже за лічені хвилини прикарпатці зуміли відродити інтригу: класним ударом у ближній кут Кузьмин «розмочив» рахунок – 1:3.

Згодом Сондей зі штрафного поцілив у хрестовину воріт. Івано-франківці створили ще кілька небезпечних моментів, але надійно зіграв голкіпер гостей. А на 82-й хвилині після флангової передачі Бугай замкнув дальню стійку, оформивши дубль – 1:4.

ФУТБОЛ. Кубок України. «Прикарпаття» – «Чорноморець» – 1:4 (0:2)
Голи: Кузьмин (64) – Брагару (11), Бугай (18, 82), Ісаєнко (50)