Івано-Франківськ
1.1
USD: 27.2
EUR: 30.45

Прикарпатські медики відправляться у семиденне паломництво до Меджугор’є та Будапешта

Для медичних працівників, які вже 2 роки поспіль борються з пандемією Covid-19, проведуть першу прощу до Меджугор’є та святинь Будапешта.

056

Семиденне паломництво для медиків організовує комісія у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської архієпархії УГКЦ, пише ПІК.

Паломницька поїздка, що відбудеться 3-9 жовтня, проходитиме під духовним супроводом медичного капелана Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Ярослава Рохмана.

«Медичні працівники – ті, за кого ми в особливий спосіб молимося в наших храмах. Вже довгий час вони працюють у складних умовах пандемії та дуже потребують відпочинку та духовної віднови. Саме з цих причин наша Архієпархія організовує таку прощу», – розповів духівник о. Ярослав Рохман.

В програмі прощі організатори передбачили духовний супровід у Меджугор’є та туристичну подорож з відвіданням святинь міста Будапешт (Угорщина).

У Меджугор’є учасників чекає насичена цікава програма – щоденна молитва Божественної Літургії, відвідування святинь, участь у вечірній молитовній програмі, цікаві зустрічі та екскурсії.

Під час усієї поїздки у паломників буде можливість приступити до Таїнства Сповіді та користати з духовних розмов з капеланом о. Ярославом.

Усі деталі поїздки можна дізнатися за посиланням.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено