ФУТБОЛ. “Прикарпаття” впевнено перемагає у Тернополі

У понеділок, 27 вересня, поєдинок "Нива" - "Прикарпаття" закривав програму 10-го туру чемпіонату Першої ліги України.

SPORT 2 molol1111 scaled

Гра відбулася у Тернополі на міському стадіоні імені Романа Шухевича, пише ПІК.

Після флангового навісу від Семотюка капітан «Прикарпаття» Василь Цюцюра відкрив рахунок наприкінці першого тайму, забивши головою «гол у роздягальню» – 0:1. На 53-й хвилині активність гостей втілилася у другий забитий м’яч, коли Роман Барчук класно зіграв на випередження, перекинувши голкіпера з лінії штрафного майданчика – 0:2.

ФУТБОЛ. Чемпіонат України. Перша ліга. 10-й тур.
«Нива» (Тернопіль) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 0:2 (0:1)
Голи: Цюцюра (45+1), Барчук (52)
27 вересня 2021 року. Тернопіль, міський стадіон ім. Р.Шухевича – 17:30. Арбітр: О.Афанасьєв (Харків).

242916049 4121371934651549 2721541950232195773 n scaled

Цей успіх дозволив підопічним Олега Рипана піднятися одразу на 5 сходинок догори – наразі франківці з 14-ма очками перебувають на сьомому місці у турнірній таблиці.