Івано-Франківськ
2.1
USD: 27
EUR: 30.3

Результати чергових матчів чемпіонату Івано-Франківського району (ТАБЛИЦІ)

У неділю, 3 жовтня, відбулися чергові матчі футбольного чемпіонату Івано-Франківського району.

241729199 1206362229839943 5658603103029962985 n scaled

ФУТБОЛ. Чемпіонат Івано-Франківського району.
Група
«А» (Рогатинська ТГ, Букачівська ТГ): 03.10. «Руда» – «Черче» – 2:3; «Ураган» (Добринів) – «Торфовик» (Долиняни)- 4:3; «Підвиння» – «Липівка» – 1:4; «Конюшки» – «Лучинці» – 0:2; «Верхня Липиця» – «Буревісник» (Загір’я-Княгиничі) – 2:2; «Метал» (Пуків) – «Путятинці» – 1:1.
Група «А»         В            Н            П            М           О
«Ураган»            5             2             0             23:9       17
«Буревісник»    4             2             1             17:11     14
«Путятинці»      4             2             1             15:10     14
«Липівка»          4             0             3             15:12     12
«Верх.Липиця»2             4             1             14:6       10

Група «В» (Бурштинська ТГ, Більшівцівська ТГ, Галицька ТГ, Дубовецька ТГ): 03.10. «Луква» (Залуква) – «Мединя» – 1:3; «Новий Мартинів» — «Комарів» – 1:1; «Крилос» – «Дубівці» – 1:3; «Нараївка» – «Медуха» – 1:4; «Дем’янів» – «Луквиця» – 5:1.
Група «В»          В            Н            П            М           О
«Дем’янів»        6             0             0             20:3       18
«Мединя»         5             0             1             23:8       15
«Медуха»          5             0             1             20:6       15
«Дубівці»           4             1             1             21:14     13
«Луква»              4             0             2             18:9       12

Група «С» (Тлумацька ТГ, Обертинська ТГ, Олешанська ТГ): 03.10. «Дністер» (Нижнів) – «Остриня» – 6:1; «Пужники» – «Грушка» – 0:2; «Гончарів» – «Тлумач» – 4:1; «Підвербці» – «Ісаків» – 1:6; «Антонівка» – «Живачів» – 1:6.
Група «С»          В            Н            П            М           О
«Дністер»          5             0             1             26:9       15
«Живачів»         4             1             1             18:9       13
«Грушка»           4             1             1             17:8       13
«Гончарів»        4             0             2             20:12     12
«Пужники»        3             0             3             8:10       9

Група «D» (Тисменицька ТГ, Ямницька ТГ, Угринівська ТГ, Єзупільська ТГ, Загвіздянська ТГ, Лисецька ТГ): 03.10. «Козацький Острів» – «Вихор» – 5:1; «Сокіл» (Угринів) – «Сокіл» (Павлівка) – 1:2; «Сілець» — «Сокіл» (Підлісся) – 3:1; «Старі Кривотули» — «Угринів» – 3:0; «Марківці» – «Авангард» (Загвізддя) – 1:0.
Група «D»         В            Н            П            М           О
«Марківці»        3             2             0             11:7       11
«Ст.Кривотули»3            1             2             15:11     10
«Сокіл» (Пав)    3             1             1             9:7         10
«Сілець»             2             2             2             12:12     8
«Угринів»           2             2             1             10:10     8

Група «Е» (Богородчанська ТГ, Солотвинська ТГ, Старобогородчанська ТГ, Дзвиняцька ТГ): 03.10. «Жураки» – «Саджава» – 1:0; «Дзвиняч» – «Росільна» – 3:1; «Грабовець» – «Старуня» – 1:0.
Група «Е»          В            Н            П            М           О
«Дзвиняч»         5             0             0             17:3       15
«Старуня»          3             0             2             9:5         9
«Росільна»        2             1             2             8:9         7
«Грабовець»     2             0             3             7:10       6
«Саджава»        1             1             3             4:7         4
«Жураки»           1             0             4             5:16       3

Група «F» (Івано-Франківська ТГ). 6-й тур. 03.10. «Металіст» (Оприщивці)- «Крихівці» – 2:0; «Колос» (Братківці) – «Легіон» (Майдан) – 0:1; «Прикарпаття-Тепловик-2» – «Хриплин» – 2:2; «Арсенал» (Тисменничани) – «КіК» (Рибне) – 1:1.
Група «F»          В            Н            П            М           О
«Легіон»             5             1             0             18:5       16
«Хриплин»         4             1             0             17:6       13
«Прик.-Тепл.-2»2           2             1             8:9         8
«Металіст»        2             1             2             10:6       7
«КіК»                   1             2             2             9:11       5
«Крихівці»         1             1             3             8:10       4
«Олімпія»          1             1             2             4:8         4
«Арсенал»         1             1             4             8:19       4
«Колос»             1             0             4             4:12       3
Наступні матчі (7-й тур): «Крихівці» – «Колос»; «Олімпія» – «Арсенал»; «Легіон» – «Прикарпаття-Тепловик-2»; «КіК» – «Металіст».

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram

Новини партнерів





Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено