Юні франківські спортсменки здобули “срібло” на Чемпіонаті світу із веслування на байдарках та каное (ФОТО)

Сьомого жовтня в приміщенні Івано-Франківської ОДА привітали призерок Чемпіонату світу серед молоді та юніорів із веслування на байдарках та каное.

244664510 3059346017634040 5030817079876991816 n

Франківка Ксенія Романчук у складі олімпійської «каное-двійки» на дистанції 500 м посіла друге місце. Її результат – 2.00,78.

Також Ксенія разом із своєю землячкою Іриною Федорів змагалася за першість в складі «каное-четвірки». Дівчата завоювали друге місце на дистанції 500 м. Їх результат – 1.46,7.

Про це повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація, пише ПІК.

Чемпіонат світу проходив у португальському місті Монтемор-у-Велю 3-6 вересня цього року.

Начальник управління спорту облдержадміністрації Орест Оклієвич, заступник начальника управління спорту Костянтин Лисейко та директор ШВСМ Ігор Шкоропаняк привітали срібних призерів змагань, а також тренера вищої категорії Миколу Перога із блискучим завершенням чемпіонату та побажали не менш визначних спортивних досягнень в новому сезоні.