Івано-Франківськ

Медицина як мистецтво: студентка ІФНМУ створює графічні роботи про медицину (ФОТО)

Дівчина приїхала до Івано-Франківська з Рівного.

33 8 scaled

Студентка п’ятого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Мар’яна Тімраз поєднує навчання і творчість: створює навчальні плакати для університетських кафедр, пише ПІК, посиланням на пресслужбу університету.

“Захоплююся мистецтвом з дитинства, але ніколи не займалася цим професійно, це моє невеличке захоплення. В університеті я почала поєднувати медицину і малювання, коли в нас почався курс анатомії. Я перемальовувала анатомічні атласи і так легше засвоювала інформацію”, – йдеться у повідомленні.

32 7 scaled

Живопис і графіка прикрашають її кімнату в гуртожитку. На стіні є фентезійний дракон (перша картина олією на полотні), мальовничий ліс, пастельний ембріон людини тощо. А ще висять дві декоративні квіткові композиції, які символізують серце і легені. Їх вона створила ще на першому курсі до дня університету.

40 1 scaled

До слова, Мар’яна Тімраз продовжує творити для своєї Alma Mater. Вона створює навчальні плакати. Її роботи є на кафедрах фізіології, хірургії. Зараз робить три плакати для кафедри неврології.

“Малюю плакати олівцями на цупкому папері 100 на 70 сантиметрів. Деякі з плакатів інтерактивні, тобто мають рухомі деталі, за які можна потягнути, і картинка змінюється. Мені цікаво ілюструвати книжки, зараз я маю справу здебільшого з медициною”, – йдеться у повідомленні.

 

Читайте також: 

У Коломиї трапилася пожежа в недіючому кінотеатрі (ФОТО)

Ринок землі. Івано-Франківська область у рейтингу крайня (ІНФОГРАФІКА)

На Бурштинській ТЕС імітують голоси хижих птахів: чому та як (ВІДЕО)

Стало відомо про стан Леоніда Кравчука після важкої операції: де він перебуває

Ваш гороскоп на тиждень 1-7 листопада

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено