ФУТБОЛ. Визначилися півфіналісти Кубка Івано-Франківщини

14 листопада відбувся завершальний акорд осінньої частини в обласних футбольних змаганнях.

256668017 1828147927390759 8287738115861546388 n scaled

Найцікавішим стало протистояння на “Хет-Трик Арені” в обласному центрі, де в дербі зійшлися “Ніка-Вовчинець” та “Прикарпаття-Тепловик”. Обидві команди наразі є претендентами на медалі чемпіонату області, відтак мінімальна перемога над прямим конкурентом та вихід до півфіналу додала “Ніці” мотивації на весняну частину сезону.

В інших матчах фаворити – “Благо-Юність” та черніївський “Ураган”, підтвердили свій клас, перемігши, відповідно кутські “Карпати” (2:1) та долинський “Нафтовика” (3:0). Цікаво, що лідер обласного чемпіонату вирвав перемогу вже у доданий час, на 96-й хвилині. Героєм зустрічі став Шевченко.

А ось у четвертій парі, де путівку до півфіналу розігрували “Прут” з Делятина та ФК “Калуш” доля зустрічі вирішилася  ще у першому таймі, який завершився на користь калушан – 2:1. У другому таймі команди голів не забивали.

ФУТБОЛ. Кубок Івано-Франківщини. ¼ фіналу. 14 листопада.

• «Ніка-Вовчинець» – «Прикарпаття-Тепловик» – 1:0 (Гол: Попівняк 22);
  • «Прут» – ФК «Калуш» – 1:2 (Голи: Ковалюк 4 – Олексин 2; Олексин 37);
  • «Карпати» (Кути) – «Благо-Юність» – 1:2 (Берсан 57 – Герин 53; Шевченко 96)
  • «Нафтовик» – «Ураган» (Черніїв) – 0:3 (Голи: Кушецький 50; Легкий 75; Легкий 78).