Івано-Франківськ

Назвали вісім областей України, в яких з’явився новий варіант штаму “Дельта”

Британські вчені повідомляють, що цей варіант заразніший за вихідний.

delta variant

Вісім областей України виявили у себе новий варіант штаму коронавірусу “Дельта”, який вчені вважають заразнішим на 10-15% попереднього. Про це повідомив головний санітарний лікар Одеської області Віталій Гончаров у ході брифінгу, передає КП, пише ПІК.

“У Львівській, Тернопільській, Рівненській, Івано-Франківській, Волинській, Одеській області, Закарпатській та Херсонській областях вперше в Україні зафіксовано появу нового варіанта штаму “Дельта”, – заявив Гончаров.

За його словами, про властивості нового варіанту “Дельти” відомо мало, але британські вчені повідомляють, що він заразніший за вихідний варіант.

” Вчені Інститут генетики Лондонського університету повідомили, що він на 10-15 відсотків заразніший, ніж вихідний варіант”, – зазначив Гончаров.

На його думку, новий вид “Дельти” може виявитися найбільш заразним із усіх варіантів вірусу. На думку вчених, особливості мутації штаму “Дельта” можуть збільшити ризик зараження, що вплине на тяжкість симптомів коронавірусу.

Нагадаємо, що про новий варіант штаму коронавірусу “Дельта” вперше заявили британські вчені у жовтні. Вчені стверджують, що лише у Британії на новий варіант “Дельти” вже припадає майже 10% нових випадків захворювання.

Читайте також:

На Прикарпатті у п’ятницю на Covid-19 захворіли 570 людей: статистика в громадах

У Карпатах несподівано намело до метра снігу

Пандемія у Європі: Україна і Польща серед лідерів за добовою смертністю

Бельгія закрила кордони для українців, навіть вакцинованих

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  TelegramНовини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено