“Прикарпаття” зазнало прикрої поразки у Луцьку (ФОТО)

Заключний матч перед зимовою перервою у Першій лізі між "Прикарпаттям" та "Волинню" завершився перемогою останніх.

261505985 479984650095477 6280214287946077356 n

У п’ятницю, 26 листопада, івано-франківське “Прикарпатя” гостювало на Волині, де зустрілося із луцькою командою в рамках 20-го туру Першої ліги України. Першість взяли господарі із рахунком 2:1, пише ПІК.

Перший тайм поєдинку пройшов без забитих голів. Натомість на 53-й хвилині першими відзначилися гості. Голом у складі “прикарпатців” відзначився Василь Француз. А на 74-й хвилині команда Олега Рипана отримала можливіть проявити себе вдруге. Але удар Романа Барчука за 11-метрового мети не досяг.

Натомість “Волинь” проявила характер. Спершу Богдан Кобзар на 86-й хвилині зрівняв рахунок, а вже у доданий арбітром час Андрій Лященко влучним ударом з “точки” приніс господарям перемогу – 2:1

В результаті матч завершився перемогою лучан. Через програш “Прикарпаття” залишилося за межами топ-5 турнірної таблиці.