Івано-Франківськ

Жіноча Суперліга: Франківські баскетболістки завдали чергової поразки бердянській “Чайці” (ВІДЕО)

В суботу, 4 грудня, в жіночій Суперлізі був зіграний один матч.

263534739 3018208135134610 6118157591671184343 n

В Івано-Франківську місцева команда “Франківськ-Прикарпаття” здобула впевнену перемогу над Чайкою-ДЮСШ-Бердянськ з рахунком 86:68, пише ПІК з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Перша половина гри виявилась рівною – на велику перерву господарі пішли за переваги +2. А ось ривок у третій чверті став вирішальним.

Кращою гравчинею матчу стала Оксана Молова, яка до 30-ти очок та 13-ти підбирань додала 6 передач та 5 перехоплень. Коефіцієнт ефективності склав 42.

“Франківськ-Прикарпаття” закріпився на 5-й позиції турнірної таблиці з 5-ма перемогами у 13-ти матчах. Чайка йде на передостанній позиції, маючи всього одну перемогу в сезоні.

Завтра, 5 грудня, ці команди зіграють між собою останній матч першого кола.  Початок о 12:00.