Кричун підтверджує клас: ветеран спорту з Івано-Франківська 88-й раз підкорив столицю

74-річний франківчанин Василь Кричун не втомлюється перемагати на всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики.

MyCollages 2022 02 05T121122.151 scaled

3-4 лютого 2022 уславлений франківський ветеран спорту став учасником відкритого чемпіонату м.Києва з легкої атлетики категорії “Мастерс”, повідомляє ПІК.

У підсумку – Кричун зайняв перші місця з бігу на 200м, 400м, 800м та спортивній ходьбі на 3000м. У підсумку пан Василь 88-ий раз став чемпіоном м.Києва.

До слова, у грудні минулого року збірна команда майстрів легкої атлетики Івано-Франківської області у змаганнях в Кубку України здобула загальнокомандне 2-е місце.

А ще раніше Василь Кричун прийняв участь у XXV Міжнародному Кубку зі спортивної ходьби “Вечірній Івано-Франківськ”, посівши перше місце у своїй віковій групі та став найстаршим учасником змагань.