Івано-Франківськ

Росія привела війська у Придністров’ї в повну бойову готовність – Міноборони

Російська пропаганда поширює фейки, що начебто українські безпілотники літають над складами боєприпасів РФ.

Motuzyanik 768x504 1

Російські війська у невизнаному Придністров’ї наразі перебувають у повній бойовій готовності. Про це під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, повідомляє ПІК з посиланням на  УНН.

“Російські підрозділи, які перебувають у Придністров’ї, знаходяться в повній бойовій готовності. Місцеві збройні формування у Придністров’ї також в посиленому режимі несуть свою службу. Російська Федерація постійно нагнітає там ситуацію, аби налякати місцеве населення, що начебто є загроза для Придністров’я з боку України. Це абсолютна нісенітниця. Російська пропаганда видумує, що начебто якісь безпілотники українські літають над складами боєприпасів, це не відповідає дійсності”, – повідомив речник.

Він зазначив, що зараз у Придністров’ї складна безпекова ситуація. Місцева влада заборонила будь-які заходи, зокрема і на території військових об’єктів.

“Там непроста ситуація. Станом на зараз ми не бачимо величезної загрози для України з боку Придністров’я. Однак, Генеральний штаб уважно моніторить ситуацію і слідкує за тим, що там зараз відбувається”, – додав Мотузяник.

Нагадаємо, що загострюючи ситуацію у Придністров’ї, Росія таким чином лякає можливістю відкрити проти України другий фронт.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено