Івано-Франківськ

Коли дається повістка, мова йде не про мобілізацію, – міністр оборони Резніков

Резніков заявив, що розповіді про те, що непідготовлених мобілізованих новачків кидають «на нуль» не може бути правдою.

890 450 629fd8cc22362 scaled 2

Повістки чоловікам зараз вручають не для мобілізації, а для перевірки документації. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

“Проблем із мобілізацією немає, я постійно комунікую з Генеральним штабом, із головнокомандувачем, із начальником Генерального штабу. У нас, по великому рахунку, заповнені всі необхідні позиції. Якщо сьогодні відбувається мобілізація – то по певних особливих спеціальностях”, — зазначив Резніков.

Наприклад, є програма підготовки українських вояків у Великій Британії: декілька батальйонів уже проходять там навчання. Для таких відряджень можуть шукати додаткових фахівців, бажано зі знанням англійської мови.

Масових провалів по мобілізації в Україні немає, запевнив міністр оборони.

Центри комплектації територіальні продовжують працювати. Коли дається повістка, мова йде не про мобілізацію. Мова йде про те, що деякі люди переїхали, змушено переїхали чи перемістилися в місце проживання і не стали на облік. А вони за законом зобов’язані це зробити”. 

Він наголосив, що вручення повісток чоловікам призовного віку означає, що вони мають прийти у місцевий територіальний центр комплектації, показати документ і сказати: перевірте, на обліку, чи у резерві.

“Не всі, скажемо так, доїхали, не всі стали на облік, хоча вони продовжують обліковуватися – або в окупованому тимчасово місці, або переїхали на Західну Україну. Ті вручення – це, в першу чергу, наведеня ладу (з обліком – ред.).Так, деякі центри комплектації ведуть себе за старим форматом. Я особисто категорично заперечую ідею, коли за порушення, ДТП, поведінку в ресторані чи десь вручається повістка. Це абсолютно неправильно, це дискредитація – цього не повинно бути“, — зазначив міністр.

Резніков заявив, що розповіді про те, що непідготовлених мобілізованих новачків кидають «на нуль» не може бути правдою – це міфи і складові інформаційної війни РФ.

“За процедурою людина у навчальному центрі має пройти повну підготовку від тактичної медицини до поводження зі зброєю, злагодження, забезпечення одягом і системами захисту. Лише після цього залежно від фаху мобілізований відправляється у підрозділ”, – додав міністр.

До слова, Зеленського просять заборонити видавати повістки скрізь, окрім військкоматів.

Читайте також на ПІК: 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено