Івано-Франківськ

Казахстан, Узбекистан та Киргизстан заборонили своїм громадянам воювати в Україні

Більше того, за участь у війні проти України там передбачено кримінальну відповідальність - від 5 до 10 років ув'язнення.

Казахстан, Узбекистан та Киргизстан заборонили своїм громадянам воювати в Україні

Казахстан, Узбекистан та Киргизстан, які входять чи входили (Узбекистан до 2012 року) до Організації Договору про колективну безпеку, після оголошення в Росії часткової мобілізації заборонили своїм громадянам воювати в Україні. Про це пише ПІК з посиланням на ТСН.

“Посольство Киргизстану в Росії, 21 вересня повідомило своїх громадян, що за участь у бойових діях на території іноземних держав на них чекає кримінальна відповідальність. Громадянам Киргизстану, які живуть у Росії і яких будуть закликати брати участь у будь-яких військових діях, радять негайно звертатися до дипломатичного представництва своєї країни”, – йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, посольство Узбекистану в РФ заявило, що застерігає співвітчизників від створення добровольчих батальйонів та/або участі у бойових діях на території іноземних держав, за які встановлено кримінальну відповідальність до 10 років позбавлення волі.

Окрім Казахстану та Киргизстану, членами ОДКБ також входять Росія, Білорусь, Вірменія та Таджикистан.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено