Калуський “Легіон” здобув історичну перемогу в чемпіонаті України

Після трьох стартових поразок підопічні Альберта Шафікова і Сергія Вітера впевнено розібралися на льоду рідної арени з «Києвом».

311075006 494995182644071 2444833733515745450 n scaled

Калуський хокейний клуб «Легіон» здобув історичну, першу в рамках чемпіонату України в елітному дивізіоні перемогу, інформує ПІК із посиланням на Федерацію хокею України.

Пропустивши швидку шайбу від Владислава Куцевича, хокеїсти «Легіона» відігралися всього через 36 секунд після того, як від синьої лінії під поперечину влучив Павло Таран. Ще в середині першого періоду Олександр Філімонов вивів господарів уперед.

Найефектнішу ж у матчі шайбу на екваторі гри закинув капітан «Легіона» Віктор Захаров. Він виконав ювелірний за точністю кидок у дальній кут з лівого кола для вкидання. А остаточний підсумок Таран встановив, замкнувши в дотик передачу від Владислава Лугового в більшості.

Особливо ж у складі «Легіона» треба відзначити 17-річного воротаря Олексія Аріпова. Вчора він вийшов на лід у матчі проти “Сокола” за рахунку 0:5 і не пропустив у заключному періоді жодної шайби. Сьогодні Олексій з’явився уже в основі і віддячив тренерам за довіру надійною грою, яка дозволила команді перемогти.

«Легіон» (Калуш) – «Київ» – 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
16 жовтня. Калуш. Льодова арена імені Степана Бандери

Шайби: 0:1 – Куцевич (Плесовських, Бондаренко), 05:14. 1:1 – Таран (Ромащенко), 05:50. 2:1 – Філімонов (Халін, Пойманов), 11:31. 3:1 – Захаров (Ромащенко, Кугут), 30:24. 4:1 – Таран (Луговий, Захаров, – більш.), 43:22

Склад ХК «Легіон»: Аріпов; Кугут – Таран, Ромащенко – Захаров – Луговий; Бабчук – Сірченко, Дурдиєв – Пойманов – Халін; Філімонов – Крайник, Когут – Кривоножкін – Явний; Терешко, О. Васильєв, Боднарчук. Тренер – Альберт Шафіков; асистент – Сергій Вітер