Гравчиня “Франківська” перемогла у конкурсі на чемпіонаті світу з баскетболу

Наша команда зупинилась на стадії чвертьфіналу, поступившись майбутнім чемпіонкам.

Znimok ekrana 2022 11 01 162811 scaled

Баскетболістка “Франківська-Прикарпаття” та команди ПНУ Вероніка Космач стала найвлучнішою у конкурсі триочкових на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3, який відбувся у Стамбулі.

В якості призу представниця нашої команди отримала від організаторів пам’ятний кубок та годинник Apple Watch від спонсорів турніру.

Жіноча команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника виступила у складі Ольги Боровець, Вероніки Космач, Богдани Лапхан та Дарини Завертайло.

Znimok ekrana 2022 10 30 132620 scaled

Українська команда на груповій стадії поступилась командам Мексики 10:15 та Словенії 13:20 і з третього місці вийшла в плейоф. В 1/8 фіналу українки здобули перемогу над командою Сенегалу 19:12, а у чвертьфіналі поступились команді Тайваню 11:14, яка зрештою завоювала золоті нагороди..

Нагадаємо, влітку жіноча команда Прикарпатського національного університету виграла золото Європейських університетських ігор в баскетболі 3х3.