БАСКЕТБОЛ. Франківська “Говерла” здобула першу перемогу в Супрелізі України (ВІДЕО)

В Луцьку стартував четвертий бабл сезону регулярного чемпіонату Суперліги. У першому матчі ігрового тижня "Прикарпаття-Говерла" здолав "Запоріжжя".

314502806 115846767990167 3412745935436283491 n scaled

Команда Євгена Мурзіна продемонструвала чудову гру в атаці в першій половині, реалізувавши 7 з 10 триочкових ще до великої перерви.

Колектив з Івано-Франківська краще використовував помилки суперника, регулярно знаходячи очки у швидких відривах. Єдиний вдалий відрізок підопічні Кирила Вікторова провела у третій чверті, яку виграли 18:9, але Говерла поставила потужнку крапку наприкінці гри. Вигравши заключну десятихвилинку 23:6, Прикарпаття-Говерла оформив першу перемогу в сезоні — 83:55.

Найкращим гравцем матчу став захисник команди з Івано-Франківська Сергій Старцев, в активі якого 16 очок, 7 підбирань та 7 передач. Вдало з лави увійшов форвард Говерли Артем Водолазський, який набрав 14 очок, 6 підбирань та 3 передачі. Тож тепер у Говерли 1 перемога в 3 матчах, а Запоріжжя зазнав 3 поразки в 4 зіграних зустрічах.

9 листопада Прикарпаття-Говерла о 18:00 протистоятиме Старому Луцьку, а Запоріжжя в цей же день о 14:00 зіграє проти БІПИ з Одеси.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат. 2-й тур.
“Запоріжжя” — “Прикарпаття-Говерла” – 55:83 (14:21, 17:30, 18:9, 6:23)
8 листопада. Луць, ОДЮСШ
У «Говерли»: Старцев (16 + 7 підбирань + 7 передач), Водолазський (14 + 6 піддбирань), Дроздов (11), Чугунов (11 + 6 підбирань), Аврахов (11 + 5 підбирань + 4 перехоплення), Тимофійчук (9), Лонюк (8), Гаврилов (3), Лесик (0),  Музиченко (0), Ожегов (0).