“Франківськ-Прикарпаття” обіграв “ІнтерХім” в матчі лідерів Жіночої ліги

Поєдинком Франківська-Прикарпаття та ІнтерХіма завершився бабл в Івано-Франківську в регулярному чемпіонаті Жіночої ліги.

318299824 2171566673035559 3579471469691770008 n 1 scaled

Команди підходили до очної зустрічі без поразок – господарки виграли чотири зустрічі, а одеситки – три.

Перша чверть вийшла рівною і завершилась перемогою гостей 19:15, але дальше Франківськ-Прикарпаття знайшов ключі до гри суперниць, впевнено виграв другу чверть 21:4 і після цього довів гру до впевненої перемоги +32.

Франківськ-Прикарпаття з п’ятьма перемогами в п’яти матчах залишається лідером Групи 2, а  ІнтерХім, незважаючи на поразку, йде другим.

• “Франківськ-Прикарпаття-ПНУ” – “ІнтерХім” (Одеса) – 87:55 (15:19, 21:4, 26:18, 25:14)

У “Франківська”: Удоденко (23 + 11 підбирань + 5 передач + 5 перехоплень), Філевич (18 + 12 перехоплень + 5 підбирань + 5 передач), Алексейчик (18 + 6 передач + 4 перехоплення), Космач (16 + 5 підбирань + 6 передач + 4 перехоплення), Ляшко (6), Завертайло (5), Бугайова (1).