Тернополянин здобув п’ять медалей на Кубку Світу з лижних перегонів та біатлону

У місті Вуокатті (Фінляндія) завершився паралімпійський Кубок світу з лижних перегонів та біатлону.

320970124 1815335868830995 3303222127701934342 n

Команду України представляли 25 спортсменів з інвалідністю.  У її складі виступало і двоє тернополян –майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та заслужений майстер спорту України біатлону  Тарас Радь та представник Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» Володимир Черниш.

Про це повідомили в Управлінні молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОДА, пише ПІК.

“Наші земляки змагались серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору у класі LW 10-12 (сидячі).Результати Тараса Радя на Кубку світу у Фінляндії були просто вражаючими”, – йдеться у повідомленні.

Тарас завоював бронзову нагороду у лижних перегонах спринт, «золото» у біатлоні на дистанції 12,5 км, «срібло» – у біатлонції 10 км, золоту медаль  виборов у біатлоні спринт естафеті, де він виступав у команді разом із Максимом Яровим.  Ще одне «золото» приніс йому також біатлон спринт на дистанції 7, 5 км.

Володимир Черниш у біатлоні спринт на дистанції 12,5 км зайняв шосте місце, у біатлоні спринт на дистанції 7,5 км був восьмим.

Загалом, участь у змаганнях взяли спортсмени з 21 країни світу.

Нагадаємо, раніше ПІК повідомляла про те, що Тарас Радь здобув “золото” на змаганнях.