Івано-Франківськ

9 прикладів з Біблії та історії, коли Національна молитва приносила країнам перемогу

Нині в Україні перша річниця повномасштабної війни росії. Багато експерті давали нам "три дні", а "стоїмо" вже рік.

9 прикладів з Біблії та історії, коли Національна молитва приносила країнам перемогу

У Біблії є багато прикладів, коли народи та країни оголошували молитву та отримували перемогу завдяки Божій благодаті. Про це повідомляє Всеукраїнський собор, пише ПІК.

Ось декілька прикладів:

  • 1) Ізраїль перебував у полоні в Єгипті, але Бог послав Мойсея, щоб він вивів їх з полону. Після виходу з Єгипту, коли Ізраїльтяни перетинали Червоне море, Бог врятував їх від фараонової армії, яка наздоганяла їх.
  • 2) У Другій книзі Хронік, в описі битви в Сеїрі, говориться, що цар Йосафат закликав людей до молитви та посту, а після цього вони отримали перемогу у битві.
  • 3) У Даниїловій книзі описано, як пророк Даниїл молився до Бога та отримав допомогу від Бога, щоб уникнути смерті в полоні.

Також в історії є багато прикладів, коли країни оголошували молитву та отримували перемогу завдяки Божій благодаті. Ось декілька прикладів:

  • 4) У 1571 році війська Європейської Ліги, яку очолював Ян ІІІ Собеський, перемогли війська Османської імперії у битві під Лепантою. Перед початком битви, папа Пій V оголосив молитву за перемогу, і ця молитва, за словами свідків, допомогла військам перемогти.
  • 5) Під час Другої світової війни Велика Британія була першою країною, яка оголосила війну Третьому Рейху. Після евакуації британських військ з Дюнкерка (Операція «Динамо») і капітуляції Франції 22 червня 1940 року Гітлер вірив, що Велику Британію переможено, і Німеччина є хазяїном у Європі.

Однак у Британії залишалися люди, що негативно ставились до підписання миру із Німеччиною. Серед них був щойно обраний прем’єр-міністр Вінстон Черчилль. Завзяття та ораторські навички Черчилля переконали народ Великої Британії відмовитись від ідеї підписання мирного договору із Третім Рейхом і готуватися до тривалої війни.

Велика Британія об’явила національну молитву за перемогу у битві за Англію. Ця молитва стала відомою як “Молитва за королеву та країну”, і вона відбувалася щоденно протягом війни. Битва за Британію стала ключовим боєм в ході Другої світової війни для Великої Британії і розвіяла міф про непереможність Гітлера. Британія вистояла та відбила атаку.

Окрім цього, у історії США є багато прикладів, коли країна об’являла молитву та отримувала перемогу завдяки Божій благодаті. Ось декілька прикладів:

  • 6) Під час Війни за незалежність в 1775 році, Континентальний Конгрес США закликав до Дня молитви та посту. Цей день став відомий як “День молитви та посту для важких часів”, і він відбувався щороку протягом Війни за незалежність.
  • 7) Під час Громадянської війни в 1863 році президент Авраам Лінкольн закликав до Дня молитви та посту, щоб молитися за мир та об’єднання країни. Цей день став відомий як “День національної молитви та покаяння”, і він відбувався щороку після цього.
  • 8) Під час Другої світової війни президент Франклін Рузвельт закликав до національної молитви за перемогу над нацизмом та фашизмом.
  • 9) Також президент Гаррі Трумен під час Корейської війни закликав до національної молитви та посту за мир у Кореї.

Нині в Україні перша річниця повномасштабної війни Росії. Згідно думок багатьох «експертів», Україна не мала встояти більше трьох днів, однак переважаючі сили росії зазнали поразки на багатьох напрямках. Віримо, що це Боже чудо, і за молитвою церков та мільйонів віруючих по всьому світу сталося чудо, і Україна бореться та досягає успіхів уже рік.

Однак історія показує, що ключовою зброєю для перемоги в здавалося б безвихідних ситуаціях була загальнонаціональна молитва. Сьогодні Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій та церкви, які входять до неї, закликають провести 24 лютого 2023 року у пості і молитві за Україну та її перемогу.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг




Новини партнерів







Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено