Івано-Франківськ

У Міноборони змінили ціни на продукти для армії: по скільки тепер яйця

Терміни контрактів зменшили, а ціни на продукти знизилися.

У Міноборони змінили ціни на продукти для армії: по скільки тепер яйця

У Міноборони опублікували оновлені договори по закупівлю продуктів для армії, згідно з якими, послуга із забезпечення харчування складатиме від 137 до 144, гривень.  Про це повідомляє пресслужба відомства, пише ПІК.

“Для дотримання прозорості закупок та доступу до інформації та публікації звітів щодо закупок послуг з організації харчування ЗСУ… 20 лютого 2023 року були внесені зміни до 8 договорів, відповідно до яких зменшено термін дій угод і, відповідно, внесені зміни до вартості послуги з організації харчування та ціни в каталозі продукції”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, ціна яєць становитиме 8-9 гривень в залежності від сорту (першого чи вищого), макаронних виробів – від 35,70 до 42,30 грн за кілограм. Ціна за кілограм картоплі свіжої – від 12,60 до 17,70 грн, кілограм картоплі свіжої ранньої – від 16,90 до 40 грн, а куряче стегно – від 90,96 до 108 грн за кілограм.

Нагадаємо, що після розслідування особливого розголосу набула інформація про “курячі яйця за 17 гривень”: у розслідуванні журналістів йшлося про ціну за штуку, хоча в документі фігурувала ціна за 100 грамів.

За словами міністра оборони Олексія Резнікова, ціни на яйця у 17 грн за штуку це “звичайна технічна помилка, яку зробив постачальник” – мовляв, він вказував ціну за вагу яєць, а не за штуки.

До слова, на Франківщині повідомили про підозру начальнищі сховища, яка недогледіла 8, 5 тонн яловичини для військових.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено