Івано-Франківськ

Прем’єр-міністр Грузії пояснив, чому країна не вводить санкції проти Росії

Економіка країни впаде, якщо вона введе прямі санкції проти Росії.

Прем'єр-міністр Грузії пояснив, чому країна не вводить санкції проти Росії

Прем’єр-міністр зазначив, що Грузія підтримує Україну, але запроваджувати прямі санкції проти Росії не буде. Про це пише ПІК з посиланням на Главком.

«Ми завдамо шкоди своєму народу, якщо введемо санкції проти Росії», – сказав Гарібашвілі.

Прем’єр-міністр зазначив, що Грузія підтримує Україну та український народ, але запроваджувати прямі санкції проти Росії не буде.

«Наш товарообіг із Росією становить менше мільярда доларів. Для порівняння: Євросоюз лише за чотири дні торгує з Росією, скільки ми торгуємо за рік. Де логіка, коли нас закликають вводити санкції проти Росії?» – сказав Гарібашвілі.

За словами прем’єра, деякі українські політики дуже хотіли б, щоб у Грузії відкрився «другий фронт» проти Росії, але цього не станеться.

«Грузія невелика нація з населенням у чотири мільйони осіб, тому важливо зберігати в країні мир, стабільність і безпеку. Мій обов’язок – захищати інтереси свого народу», – заявив Гарібашвілі.

Раніше прем’єр-міністр Грузії, яка відмовилась запроваджувати санкції проти Росії у зв’язку з повномасштабним вторгненням до України, заявив, що його країна робить все заради збереження миру.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено