Івано-Франківськ

У Франківську відбудеться ярмарок вакансій

Захід відбудеться у п'ятницю, 11 серпня.

ANONS 1 1 scaled

11 серпня о 14:00 в Івано-Франківську відбудеться Ярмарок вакансій «Наш дім – Україна! Живи й працюй в Україні!». Організовує захід – обласна служба зайнятості.

Місце проведення: Івано-Франківський міський парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка, вул. Чорновола, 126.

Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи з-поміж безробітних та шукачів роботи.

Захід відбудеться за участю: голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлани Онищук, народних депутатів, директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка, соціальних партнерів, в т.ч. громадських та благодійних організацій.

Мета заходу: допомога в пошуку роботи, сприяння працевлаштуванню, підвищення рівня та якості поінформованості населення, в т.ч. внутрішньо переміщених осіб, щодо послуг служби зайнятості, ознайомлення шукачів роботи з вакансіями, які мають попит на ринку праці області, презентація роботодавців та соціальних партнерів, організація співбесід шукачів роботи з роботодавцями.

Програма заходу включає:

  • презентація роботодавців, соціальних партнерів, громадських та благодійних організацій, локацій служби зайнятості;
  • спілкування учасників заходу з роботодавцями, відвідування локацій, в т.ч. локацій, представлених службою зайнятості, Івано-Франківським ЦПТО ДСЗ, соціальними партнерами, громадськими та благодійними організаціями.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено