БАСКЕТБОЛ. “Кубок Івано-Франківська-2023”: перемоги “Говерли” та “Будівельника”

20 серпня в Івано-Франківську стартував традиційний передсезонний турнір, на якому змагаються чотири клуби української Суперліги.

380878739 271070649134444 4361965865237617526 n scaled

Зокрема, господарі паркету – «Прикарпаття-Говерла-КФВ», здобули вольову перемогу над львівською «Політехнінкою-Галичиною». Поступаючись супернику упродовж трьох періодів, підопічні Євгена Мурзіна зуміли переломити хід поєдинку в четвертій 10-хвилинці, яку виграли з рахунком 24:7.

У підсумку, «ведмеді» святкували перемогу з рахунком 68:59. Кращим у складі господарів став капітан Сергій Старцев, який здобув 25 очок та здійснив 7 підбирань. Ще 11 очок додав Павло Горобченко. У львів’ян найбільше очок здобули американські легіонери – Нельсон і Девіс на двох забили 30 очок.

«ПРИКАРПАТТЯ-ГОВЕРЛА-КФВ» – «ПОЛІТЕХІНКА-ГАЛИЧИНА» – 68:59 (10:13, 13:21, 21:18, 24:7)

20 вересня 2023, м. Івано-Франківськ. Манеж КФВ. Судді: Доценко, Поворознюк ,Мельник

• «Говерла»: Старцев (25 + 7 підбирань), П. Горобченко (11), Кабацюра (8 + 5 підбирань), Дроздов (8 + 5 підбирань), Жулавський (6), Лесик (4 + 7 підбирань), Чугунов (2), Музиченко (0), Лонюк (0), А. Тимофійчук (2), М.Тимофійчук (0).

• «Галичина»: Нельсон (17 + 7 підбирань), Девіс (13 + 8 підбирань), Сафонов (12), Ходов (9), Карпюк (4), Крамар (2), Бречко (2), Станішевський (0), Ковальчук (0), Бартоломеєв (0), Федчук (0).

380871615 271020779139431 8226578724556145191 n scaled

У іншому матчі ігрового дня зійшлися чемпіон та срібний призер минулорічної першості Суперліги. Після рівної першої половини, наприкінці якої «дніпряни» вирвалися вперед (37:32), «Будівельник» відповів у третій чверті, яка стала переломною в матчі.

Кияни відірвалися на «плюс 10» перед заключним періодом, тож лідерства вже не віддали. У підсумку – 72:59 на користь підопічних Дмитра Забірченка.

«ДНІПРО» — «БУДІВЕЛЬНИК» – 59:72 (19:16, 18:16, 9:21, 13:19)

20 вересня 2023, м. Івано-Франківськ. Манеж КФВ. Судді: Доценко, Педьєв, Мельник

• «Дніпро»: Закурдаєв (16 + 3 перехоплення), Сипало (10 + 6 підбирань), Тарасенко (9 + 8 підбирань), Сорочан (7), Бондарчук (5 + 5 підбирань), Дубоненко (5 + 5 передач), Горобченко (5), Натяжко (2), Джеріхов (0), Шкода (0), Кочерга (0).

• «Будівельник»: (Сандул 15 + 8 підбирань), Луценко (13), Зайцев (10), Конєв (9 + 15 підбирань 2 блок-шота), Буренко (9 + 7 підбирань), Кошеватський (6 + 5 передач), Лукінський (6 + 3 підбирання), Кольченко (4), Хижняк (0).