Івано-Франківськ

Медальна злива: франківські таеквондисти тріумфували на Кубку України (ФОТО)

Змагальний сезон-2023 завершився на мажорній ноті.

400781935 10232104603983563 1994372412925517250 n scaled

В Ужгороді відбувся Кубок України серед Дорослих і всеукраїнські змагання серед дітей, юнаків і юніорів з Таеквон-до, розповідає ПІК.

Протягом трьох днів, на п’яти майданчиках (доянг) проходили масштабні змагання, які зібрали близько 1000 учасників з всіх куточків України окрім тимчасово окупованих.

399807839 10232104668665180 8059864963510339772 n scaled

Збірна Івано-Франківська черговий раз підтвердила лідерство в Українському Таеквон-До, здобувши перше загальнокомандне місце в обох змаганнях.

На кубку України франківчани здобули 8 – “золотих”, 1 – “срібну” та 3 – “бронзі” медалі, а на всеукраїнських змаганнях: 27 – перших, 19 – других, 14 – третіх сходинок п’єдесталу.

“Четверо прикарпатських спортсменів з шести можливих стали кращими спортсменами у своїх вікових категоріях, також важливі перемоги у командних розділах, зокрема, «золото» у командних формальних вправах серед юніорок, перемога у командних спарингах серед дорослих, юніорок і юнаків”, – резюмував заслужений тренер України Олег Соловей.