Івано-Франківськ

Програма підтримки сільського господарства: у Франківській громади за рік профінансували 363 заяви

Прийом заявок на фінансову підтримку тривав до 1 листопада.

Завершилась реалізація Програми розвитку сільського господарства Івано-Франківської громади у 2023 році. Прийом заявок на фінансову підтримку тривав до 1 листопада, повідомляє ПІК.

За цей час Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства опрацював 363 заяви, а міськвиконком виділив фінансову підтримку на суму 2 мільйона 800 тисяч гривень.

Найактивніші господарі із сіл Тисменичани, Братківці, Радча, Березівка, Черніїв, Камінне, Узин, Підпечери та Підлужжя.

Про це повідомив заступник міського голови, директор Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Микола Вітенко.

«Ми загалом задоволені тим, як цього року реалізовувалась програма. Наступного року плануємо внести певні зміни – будемо пропонувати місту розширювати програму і розвивати систему підтримки та розвитку сільського господарства», – розповів Вітенко.

Загалом відбулося 7 засідань комісії з використання коштів бюджету міської територіальної громади для часткового відшкодування вартості придбаних тварин, рослин, матеріалів послуг та фінансової підтримки за утримання тварин.

На комісіях розглянуто 363 заяви з відповідними пакетами документів від фізичних осіб та суб’єктів господарювання, що поступили через ЦНАП. Загалом профінансовано в рамках Програми 2 мільйони 789,6 тисяч гривень.

Читайте також у ПІК: 

Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено