Івано-Франківськ

Стало відомо, в яких країнах Європи найбільше працевлаштованих біженців з України

У 11 країнах центральної та східної Європи понад 60% українців знайшли роботу.

riven pracevlashtuvannya ukrayinskyx bizhencziv ru normal

Найвищий рівень зайнятості українських біженців – у Польщі: 65% українців працездатного віку знайшли роботу. У Польщі, зазначимо, найбільше переміщених з України осіб – понад 950 тисяч. На другому місці – Велика Британія: у країні, куди від війни виїхали 246,8 тисяч українців, 61% знайшли роботу. Про це пише ПІК з посиланням на Слово і Діло.

  • У Швеції працевлаштувалися 56% переселенців з України (загалом їх у країні 41,4 тисяча), у Литві – 53% (у країні 50,7 тисяч українських біженців), Чехії – 51% (368,7 тисяч).
  • У Данії (39,7 тисяч зареєстрованих переселенців з України), Нідерландах (94,4 тисячі), Естонії (50,5 тисяч) на роботу влаштувалися 46% українських біженців.
  • Близько третини українців працевлаштувалися у Франції, всього там зареєстровано 70,6 тисяч переміщених осіб. В Ірландії (97,5 тисяч) роботу знайшли 28% біженців.
  • Найнижчий рівень зайнятості серед переміщених осіб з України в Німеччині (1,1 млн), Італії (167,5 тисяч) та Швейцарії (66,1 тисяч) – по 19%.

Швейцарія, до речі, планує спростити працевлаштування українських біженців – скасувати дозвіл на роботу, який видається місцевою владою. У парламенті вважають, що усунення бюрократичних перешкод має збільшити частку працевлаштованих українців удвічі.

До слова, в Україні офіційно зареєстровано майже 4,9 млн внутрішньо переміщених людей, 40% з них працюють.

Читайте також у ПІК:

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено