Івано-Франківськ

У Верховній Раді пропонують встановити в Україні Міжнародний день чоловіків

Мета проєкту – привернути увагу до важливості ролі чоловіків у суспільстві та відзначити їхні досягнення.

У Верховній Раді пропонують встановити в Україні Міжнародний день чоловіків

У Верховній Раді України зареєстрували проєкт постанови про встановлення в Україні Міжнародного чоловічого дня. Якщо його приймуть – в Україні Міжнародний чоловічий день буде відзначатися щорічно 19 листопада, пише ПІК.

Ініціаторами проєкту постанови за номером 10270 виступають народні депутати від різних політичних фракцій. Так пропозицію встановити нове свято висловили Марія Мезенцева та Олександр Мережко від «Слуги народу», а також Ярослав Юрчишин від «Голосу».

“Встановлення Міжнародного чоловічого дня може бути важливим кроком у підтримці гендерної рівності. Воно показує, що суспільство визнає важливість прав та проблем чоловіків, а також їхній внесок у суспільство. Це може стимулювати позитивні зміни в уявленнях про стать і взаємини між статями”, – йдеться в пояснювальній записці.

Вперше Міжнародний чоловічий день був відзначений у 1996 році в Мальті, а потім отримав велику популярність у Тринідаді і Тобаго. У 1999 році доктор Джером Тілуксінгх з Університету Вест-Індії виступив з ініціативою створити це свято, щоб підкреслити важливість ролі чоловіків у суспільстві.

Доктор Тілуксінгх вибрав для свята 19 листопада, день народження свого батька. Міжнародний чоловічий день швидко отримав визнання світової спільноти й з того часу відзначається в більш ніж 80 країнах.

Читайте також у ПІК:

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено