Івано-Франківськ

Палили на тілі пластмасу: на Харківщині виявили 28 катівень з моменту деокупації

Три з них лишаються не задокументованими через те, що розташовані в інтенсивно обстрілюваних населених пунктах на кордоні з рф.

Палили на тілі пластмасу: на Харківщині виявили 28 катівень з моменту деокупації

Правоохоронці виявили 28 катівень Харківщині з моменту деокупації території. Це найбільша кількість по Україні. Наразі триває робота з 227 потерпілими у 10 кримінальних справ. 

Серед найбільших – справа про катівню в місті Куп’янськ. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ, пише ПІК.

“Потерпілими від рук окупантів в Куп’янській катівні визнані 67 людей. Однак поліцейським відомо про тортури більш ніж 150 потерпілих віком від 16 до 65 років. Саме таку кількість людей тримали в ізоляторі тимчасового тримання Куп’янського відділу поліції при його максимальній місткості в 45 людей. Слідчим також відомо, що деяких з них утримували понад 100 днів”, – йдеться у повідомленні.

Потерпілі – звичайні українці віком від 16 до 65 років. Серед них – школярі, пенсіонери, вчителі, директори місцевих підприємств та фермери. Окупанти били людей руками й ногами, гумовими палицями та трубами, електричним струмом і електрошокером. Палили на тілі пластмасу, загинали руки та суглоби в кайданках, примушували працювати, чинили психологічний тиск.

“У результаті таких дій окупантів двоє з бранців померло, четверо вважаються зниклими безвісти, ще четверо досі перебувають в полоні. Більшість отримали важкі психологічні травми. З ними працюють слідчі спеціалізованого відділу розслідування воєнних злочинів”, – додають у МВС.

Читайте також у ПІК: 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено