Івано-Франківськ

Головна освітянка Франківська рекомендує ліцеям перейти на дистанційну роботу

Наразі це єдиний спосіб забезпечити освітній процес.

11 28

Як вже розповідала ПІК, новий навчальний тиждень у Франківську розпочався із “замінувань” усіх ліцеїв.

У зв’язку із цим, Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради було прийняте рішення переведення на дистанційну форму навчення, розповідає ПІК.

«Для того, аби процес навчання був нерозривним і повідомлення про замінування не зустрічали учнів та вчителів  у дверях класів – рекомендую закладам перейти на дистанційну роботу. Принаймні до того часу, поки спільно з правоохоронцями, буде знайдено вихід з ситуації, що склалася», – про це розповіла на власній сторінці у соцмережі очільниця Департаменту освіти та науки міської ради Вікторія Дротянко.

Вона визнає, що дистанційне навчання — це не те саме, що присутність у класах. Але наголошує, що наразі це єдиний спосіб забезпечити освітній процес.

Водночас Дротянко додає, що Департамент освіти буде стежити, щоб навчання було якісним.

«Чому здавалося б такі прості рекомендації – змінити телефони/електронки не працюють. На це є мінімум дві причини – перша – електронки чи телефони, навіть замінені все одно перебуватимуть у вільному доступі, бо це контакти школи. Інша ж причина – ці повідомлення приходять не лише у заклади, а й у департамент та правоохоронцям. Відповідно реагувати на них все одно доведеться», – каже головна освітянка міста.

Вікторія Дротянко каже, що отримує закиди, «що всі ж знають, що замінувань немає».

«Нагадаю, у країні війна. І ніколи невідомо, коли повідомлення про замінування буде правдивим. Про таке страшно й думати, а ще страшніше уявляти наслідки. Тому безпека перш за все. Вчилися в часи ковіду дистанційно, впевнена й тут зможемо», – додає чиновниця.

До слова, міська рада звернулася до ВЦА, правоохоронців,  та перебуває на постійному зв’язку з ними, щоб вирішити проблемне питання якомога швидше.

«Прошу всіх ставитися до цього з розумінням і пам’ятати, що в країні війна, а ворог у нас підступний!», – додала Вікторія Дротянко.

Раніше ПІК вже розповідала у своєму матеріалі про те, хто надсилає повідомлення та як із цим жити.

Читайте також: 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено