Івано-Франківськ

У США вважають, що в Україні настав кінець епохи олігархів

Нове законодавство щодо боротьби з олігархами дозволило Україні знизити їхній вплив на економіку країни.

У США вважають, що в Україні настав кінець епохи олігархів

Війна в Україні, яка триває вже 10 років, призвела до того, що в Україні почався занепад олігархії. Такого висновку дійшов американський інститут Wilson Center, пише ПІК.

“Експерти зазначили, що українську економіку часто сприймають як таку, що перебуває під сильним впливом олігархів, уражена корупцією та залежить від промислової інфраструктури, успадкованої від СРСР. Через вторгнення Росії в останнє десятиліття помітним стало зниження впливу пострадянської олігархії в критичних секторах економіки”, – йдеться у повідомленні.

З 2014 року Україна стрімко розриває економічні зв’язки з країною-агресоркою та стає більш залежною від західного кредитного фінансування, чому посприяло нове законодавство щодо боротьби з олігархами.

«Попри війну, Україна поступово прогресує в інших слабких сферах перехідної пострадянської економіки, таких як боротьба з корупцією та вдосконалення державного управління. Але падіння олігархії в останні роки, прискорене війною, стало найпомітнішим показником переходу української економіки до нового стану з новими викликами», – констатує Wilson Center.

Читайте також у ПІК:

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено