ФУТЗАЛ. Франківський “Ураган” виборов Кубок України (ВІДЕО)

«Ураган» втретє у своїй історії став володарем VBET Кубку України.

2b9825

5-го травня в Києві зіграли фінальний матч Vbet Кубка України з футзалу. Зустрічалися “Aurora” та “Ураган”. Кияни у півфіналі переграли минулорічного володаря Кубка “Кардинал-Рівне”, а колектив із Івано-Франківська у принциповому матчі розгромив “ХІТ”.

Фаворитом фіналу вважалися футзалісти “Урагану”, але кияни зіграли сьогодні дуже якісно. Наприкінці першої половини зустрічі “Aurora” відкрила рахунок. Ростислав Семенченко потужно пробив і влучив у дальній кут. Шикарний гол, який став окрасою матчу.

urag hit 768x513 1

На початку другого тайму “дракони” зрівняли рахунок. Корсун потужно пробив у ближній кут і не залишив шансів голкіперу – 1:1. За сім хвилин до завершення другого тайму Микола Грицина реалізував вихід один на один і вивів “Ураган” вперед – 1:2. Проте, раділи підопічні Павленка недовго. Семенченко ударом зі штрафного зрівняв рахунок – 2:2. Основний час фіналу завершився внічию.

Наприкінці першого екстратайму Шотурма реалізував пенальті і знову вивів вперед “драконів” – 2:3. Відігратися кияни вже не змогли. До того ж, на останніх секундах Савенко забив у порожні ворота – 2:4. Таким чином, “Ураган” виграє Кубок України!

438170989 848646453973301 5184550254149544204 n scaled

«Aurora» (Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 2:4 ЕТ
Голи: Семенченко (17, 35) – Корсун (26), Мик. Грицина (33), Шотурма (44 – з 10-метрового), Савенко (50)

• «Aurora»: Гуйван – Літвінов, Завертаний, Бессалов, Школьний – В. Моспан, Боргун, Семенченко, М. Чеберяк – Сагайдачний, Дичук, Гурєєв
  • «Ураган»: Сіріцький (Савенко, 19) – Шотурма, Корсун, Швед, Фаренюк – Масевич, С. Моспан, Мик. Грицина, Мих. Грицина – Британ

Попередження: Літвінов (20), Семенченко (21), Школьний (44) – Шотурма (30), Мик. Грицина (35)
На 36-й хвилині Літвінов («Aurora») не реалізував 10-метровий.