
Фото ілюстративне
13 травня, станом на 10:00, в українському небі знаходиться більше сотні російських дронів. Про це повідомив президент Володимир Зеленський, пише ПІК.
“Зараз у нашому небі більше сотні російських дронів, і протягом дня можуть бути ще хвилі дронових атак”, – зазначив Зеленський.
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків закликав реагувати на повітряні тривоги найближчим часом.

За його словами, росія продовжує адари по залізничній інфраструктурі та цивільних об’єктах у містах.
За даними моніторингових чатів, станом на 10:54 загальна кількість ворожих безпілотників в небі – понад 180 одиниць. Нові БпЛА заходять на півночі та півдні.
Зокрема, вчора протягом дня під ударом були 14 областей. 13 травня ворог бив по житловій та залізничній інфраструктурі на Дніпровщині та Харківщині, портовій інфраструктурі на Одещині, енергетиці на Полтавщині.
Читайте в ПІК:
- В ніч на 13 травня у Харкові та Полтаві пролунали вибухи
- У Кривому Розі двоє загиблих та четверо поранених після удару РФ (ФОТО)