
Прем’єр-міністр Великої Британії Keir Starmer оголосив про відставку з посади лідера Лейбористської партії та повідомив про своє рішення короля.
Про це Стармер заявив під час спеціального звернення на Даунінг-стріт, пише ПІК із посиланням на “ЄП“.
За словами британського прем’єра, усі рішення на посаді він ухвалював, керуючись інтересами країни.
«Кожне рішення, яке я приймав, було спрямовано на те, щоб на перше місце поставити країну, яку я люблю. Саме тому я подам у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Сьогодні вранці я поспілкувався з Його Величністю Королем, щоб повідомити йому про своє рішення», – заявив Стармер.
Він також повідомив, що звернувся до Національного виконавчого комітету Лейбористської партії з проханням затвердити графік виборів нового лідера. Прийом кандидатур має розпочатися 9 липня.
Стармер зазначив, що залишатиметься на посаді прем’єр-міністра до завершення внутрішньопартійних виборів та забезпечить впорядковану передачу влади.
Оперативні новини у TELEGRAM«У разі проведення виборів це гарантуватиме, що новий лідер обійме посаду до початку сесії парламенту у вересні. Я залишатимуся на посаді прем’єр-міністра до завершення виборів і зроблю все можливе, щоб забезпечити впорядковану передачу влади», – наголосив він.
Читайте в ПІК: