На Прикарпатті через негоду – вимкнення світла в трьох громадах

У ніч на 23 червня Прикарпаття накрила негода.
200888 1 large
Фото ілюстративне

В Івано-Франківській області через вітер та дощ – вимкнення електроенергії. Про це повідомили у “Прикарпаттяобленерго“, пише ПІК.

За даними енергетиків, по лініях 6-10 кВ знеструмлені 600 споживачів. Найбільше вимкнень в трьох громадах області – Богородчанській, Лисецькій, Галицькій громадах.

Нагадаємо, до кінця доби, 23 червня, на Прикарпатті прогнозують грозу, пориви західного вітру до 15-20 м/с та град.

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено