
Проблема, яка після дощу не зникає — а повертається знову.
В Івано-Франківську мешканці ОСББ «Сім Сот» на вулиці Пасічній роками стикаються з підтопленням двору через воду, яка накопичується на дорозі та стікає до житлової території.
Саме сюди під час традиційної велоінспекції приїхав міський голова Руслан Марцінків разом із профільними заступниками, щоб побачити ситуацію на власні очі.
Читайте в ПІК:
- Ремонт року: вулицю Чорновола у Франківську оновили (ВІДЕО)
- У Франківську розповіли про новий підхід до косіння трави (ВІДЕО)
- Військові 42-ї бригади встановили рекорд України (ВІДЕО)
- Управління капітального будівництва: що зараз в роботі в Івано-Франківську? (ВІДЕО)
- На сесії в Івано-Франківську обговорили бюджет-2026 (ВІДЕО)