З’явилися нові підтвердження ураження найбільшого наземного комплексу супутникового зв’язку в росії

У Генеральному штабі зазначили, що Центр космічного зв’язку в місті Дубна є найбільшим наземним комплексом супутникового зв’язку в Росії.
photo 2026 06 24 12 31 23
Фото: Генштаб

Генеральний штаб ЗСУ повідомив про нові підтвердження результатів ураження Центру космічного зв’язку «Дубна» у Московській області Росії в ніч на 22 червня.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Генштабу, пише ПІК.

За даними військових, додатковий аналіз підтвердив влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, яка використовується для супутникового зв’язку. Також зафіксовано ураження технічної будівлі, розташованої поруч із антеною.

Крім того, у Генштабі заявили про пошкодження головного виробничо-адміністративного корпусу комплексу. За наявною інформацією, внаслідок удару частково зруйновано одну зі стін будівлі.

У цьому корпусі розміщуються центральна апаратна ліній зв’язку, обладнання Наземного комплексу управління та Центральний пульт управління супутниковою мережею.

У Генеральному штабі зазначили, що Центр космічного зв’язку в місті Дубна використовують для військового зв’язку, управління супутниковими ретрансляторами, а також для забезпечення розвідки та координації військ.

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено