У двох коломийських ліцеях нові директорки (ФОТО)

Вже незабаром з ними буде укладено контракти.
FB IMG 1782549889533

У конкурсі на посаду директора Коломийського ліцею «Коломийська гімназія імені Михайла Грушевського» перемогла Вікторія Гриджук. А Коломийський ліцей №2 очолить Надія Микитюк.

Про це повідомив мер Коломиї Богдан Станіславський, пише ПІК.

Він зазначив, що конкурс проводила комісія, яка складалася з фахівців в галузі освіти, представників депутатського корпусу та громадськості.

“Все проходило прозоро та відкрито – кожен міг стежити за кожним етапом конкурсу. Дякую усім, хто брав участь у конкурсі. Бажаю новим керівницям успішного старту” – йдеться у повідомленні.

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено