У Коломиї тимчасово заборонили купатися у Пруті та двох міських водоймах

Якість води не відповідає державним медико-санітарним нормативам.
762916785 1475107211313435 4891261466447149713 n

У Коломийській громаді через невідповідність якості води державним медико-санітарним нормативам тимчасово рекомендують утриматися від купання у річці Прут, Шевченківському озері та міському озері імені Руфа, пише ПІК.

Про це повідомили в Коломийській міській раді з посиланням на Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Окрім купання, жителям також рекомендують не використовувати воду із зазначених водойм для пиття, приготування їжі, миття овочів, фруктів та інших господарсько-побутових потреб без належної обробки.

Обмеження діятимуть до отримання результатів повторних лабораторних досліджень, які мають підтвердити відповідність води гігієнічним нормативам.

Наразі фахівці посилили контроль за санітарним станом прибережних територій, постійно моніторять якість води та продовжують контроль за можливими скидами неочищених стічних вод у поверхневі водойми.

Читайте в ПІК:

Підтвердили загибель військового з Прикарпаття (ФОТО)

В Отинії відкрили Алею Віри і Надії, присвячену безвісти зниклим та полоненим військовим (ФОТО)

Поліція вдруге перевірила інформацію про можливе домашнє насильство на Коломийщині

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено