Івано-Франківськ

Олімпіада-2024: Україна завоювала ще одну медаль

Українець Ілля Ковтун виграв срібло у вправах на брусах. Для спортсмена це перша олімпійська нагорода.

orig 697517

5 серпня у спортивній гімнастиці в останній день змагань на Олімпійських ігор-2024 відбулися фінали на окремих приладах. У боротьбі за медалі на паралельних брусах взяли участь лідери української збірної Ілля Ковтун та Олег Верняєв.

Українець Ілля Ковтун виграв свою першу олімпійську медаль! Ілля виграв срібло у вправах на паралельних брусах (15.500 бали)! Українець на цій Олімпіаді двічі був четвертим, фінішував п’ятим у команді, а тепер завершив змагання з нагородою.

Інший предстанвик України Олег Верняєв впав під час виконання вправ та зайняв підсумкове восьме місце.

Перемогу у змаганнях здобув Цзоу Цзиньюань з Китаю, а бронзу – Шінносуке Ока з Японії.