Прикарпатці стали чемпіонами та призерами престижного міжнародного турніру

5-6 жовтня в місті Монор (Угорщина) відбувся Міжнародний турнір з таеквон-До "Eagles Cup".

2 5 scaled

Україну на європейських змаганнях представили спортсмени з 10-ти клубів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, а саме – Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Черкаська області та місто Київ, розповідає ПІК.

11 1 scaled

Івано-Франківськ представляли спортивні клуби: Івано-Франківська ДЮСШ №1 обласної ради, Богородчанська ДЮСШ, та СК «Адамас», взагалом франківчани здобули 67 медалей: 29 золотих, 17 срібних та 21 бронзова нагорода.

462296414 864367205808978 4416778960701235452 n scaled

За кількістю здобутих медалей, переможцями турніру серед спортивних клубів стали вихованці СК «Solovey Team”  ІФ ДЮСШ№1 ОР під керівництвом ЗТУ Олег Соловей, ЗТУ Катя Соловей, Віталія Соловʼя, Вікторії Соколовської та Артура Кузьміна   (м.Івано-Франківськ), здобувши 🥇21, 🥈12, 🥉15.

Спортсмени національної збірної команди України, які стали призерами в індивідуальних змаганнях: