
Вдень 7 лютого в Прикарпаттяобленерго оновили графік погодинних вимкнень електроенергії на суботу для Івано-Франківської області.
Оновлення стосуються черги 4.1, 4.2, 5.1, 5.2.

Крім того, на Прикарпатті введений спеціальний графік аварійних відключень (СГАВ) в обсязі двох черг.
Як пояснюють в обленерго, СГАВ – комплекс заходів, спрямованих на розвантаження енергосистеми у значних обсягах. При СГАВ відключають лінії 35-150 кВ.
Вводиться та скасовується без попередження, за спеціальною командою диспетчера НЕК «Укренерго». На час виконання дається 3 хвилини, тому передбачити чи повідомити про введення таких графіків завчасно неможливо.
Дія СГАВ буде скасована після того, як зменшиться дефіцит потужності в енергосистемі.
Нагадаємо, графіки погодинних вимкнень електроенергії та спеціальний графік аварійних відключень застосовуються через масовану комбіновану атаку росії по енергооб’єктах України.
Читайте також:
- Бурштин без тепла та води, через російську атаку
- На Франківщині загасили пожежу на об’єкті критичної інфраструктури (ФОТО)