Ворог вдарив по Сумщині: пошкоджені будинки та вантажівки, є постраждалі (ФОТО)

Внаслідок ворожих атак пошкоджені приватні будинки, вантажівки та автомобілі.

photo 2026 04 27 18 03 56

За минулу добу, 27 квітня, російські окупанти декілька разів атакували Сумську область.

Зокрема, вчора ворог вдарив по Ямпільській громаді. Ворог спрямував по центральній частині громади чотири керовані авіабомби – прицільно по цивільній інфраструктурі, повідомили в Сумській ОВА. 

photo 2026 04 27 18 03 57

До медиків звернулися  троє людей. Люди перебували на вулиці поблизу місця влучання. Внаслідок авіаудару значно пошкоджено дитячий садок. На момент удару в закладі не було ані дітей, ані працівників.

Також, внаслідок влучання ворожого безпілотника “Гербера” на території автостоянки у Ковпаківському районі Сум, пошкоджені 15 вантажних автомобілів та два автобуси.

Згодом в Сумській міській військовій адміністрації повідомили про атаку по Сумській громаді. Також зафіксували влучання в Ковпаківському районі. Пошкоджені сім автомобілів. Люди не постраждали.

У ніч на 28 квітня окупанти знову атакували Ковпаківський район міста Суми. Внаслідок удару російським безпілотником упошкоджені п’ять приватних будинків та магазин. У будівлях вибиті вікна.

Обійшлося без постраждалих.

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено