
Верховний Суд виніс остаточне рішення у справі колишнього судді Господарського суду Івано-Франківської області
30 квітня 2026 року Верховний Суд залишив без змін покарання колишньому судді Господарського суду Івано-Франківської області В. Булці.
Його викрили на одержанні 5 тис. євро неправомірної вигоди від голови правління одного з товариств за прийняття рішення про продовження повноважень арбітражного керуючого у справі про банкрутство товариства.
Вироком ВАКС від 13 березня 2024 колишньому судді призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.
У липні 2025 року Апеляційна палата змінила строк покарання, зменшивши його на 1 рік.
Верховний Суд заслухав доводи сторін та постановив рішення, яким залишив без змін рішення суду апеляційної інстанції.
Таким чином, суддю остаточно засуджено до 5 років позбавлення волі. Його також позбавили права обіймати посаду судді, прокурора й адвоката на строк три роки та конфіскували все належне йому на праві власності майно.
Колишнього суддю взято під варту ще у березні 2023 року. На цей час він відбуває призначене покарання.
Читайте в ПІК:
Оперативні новини у TELEGRAM