Ліквідовують ямковість: де на Прикарпатті цього тижня ремонтуватимуть дороги

На дорогах Прикарпаття ліквідовують ямковість.

698799836 1273950688231552 7345425910804770897 n

Цього тижня на дорогах державного значення Івано-Франківщини ліквідовують ямковість та відновлюють пошкоджені ділянки покриття.

Про це повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури в області, пише ПІК.

Основні роботи тривають на об’їзній Івано-Франківська, яка є частиною траси Н-09 Мукачево – Львів. Там дорожники ремонтують покриття методом укладання великих асфальтобетонних карт.

За словами керівника Служби відновлення Любомира Семаніва, такий метод дозволяє оперативно відновлювати найбільш пошкоджені ділянки дороги.

Після укладання асфальтобетону дорожники переходять до облаштування узбіч: їх досипають, профілюють та укріплюють. Наступним етапом стане нанесення дорожньої розмітки.

Паралельно підрядники ліквідовують локальну ямковість точковим асфальтуванням та пневмоструменевим методом.

Роботи заплановані на таких автошляхах:

▪️ Н-09 Мукачево – Львів — від межі із Закарпаттям до Надвірної, а також у селі Крихівці;
▪️ Н-10 Стрий – Мамалига — на різних ділянках;
▪️ Р-20 Тязів – Косів – Старі Кути — у Городенківській та Тлумацькій громадах.

У Службі відновлення наголошують, що йдеться про експлуатаційне утримання доріг, а не капітальний ремонт. Роботи спрямовані насамперед на забезпечення безпеки руху та проїзного стану автошляхів.

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено