
У Калуші відбувся концерт гурту DZIDZIO під час якого збирали кошти підтримку ЗСУ, а зокрема – на безпілотник для 50-го полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України.
Головними гостями вечора стали військові, які зараз проходять лікування та реабілітацію у Калуші. Під час концерту вдалося зібрати 70 тисяч гривень на підтримку українських військових.
Про це повідомив мер міста Андрій Найда, пише ПІК.
“Сьогодні обговорюється тема про те, чи потрібно, щоб в громаді проходили такі заходи, чи ні. Скажу одне, якщо громада хоче, якщо в ході таких подій ми об’єднуємося навколо надважливої справи – підтримки нашого війська, і це дає результат, то, мабуть, варто”, – додав Найда.
Фото – інформаційне онлайн-видання «Вікна».
Читайте в ПІК:
- У Калуші 23 червня оголосили Днем без авто
- Що прикарпатті думають про підняття цін на проїзд? (ВІДЕО)
- У Калуші оновили офтальмологічні кабінети: вартість проєкту – 9 млн грн