
У конкурсі на посаду директора Коломийського ліцею «Коломийська гімназія імені Михайла Грушевського» перемогла Вікторія Гриджук. А Коломийський ліцей №2 очолить Надія Микитюк.
Про це повідомив мер Коломиї Богдан Станіславський, пише ПІК.
Він зазначив, що конкурс проводила комісія, яка складалася з фахівців в галузі освіти, представників депутатського корпусу та громадськості.
“Все проходило прозоро та відкрито – кожен міг стежити за кожним етапом конкурсу. Дякую усім, хто брав участь у конкурсі. Бажаю новим керівницям успішного старту” – йдеться у повідомленні.
Оперативні новини у TELEGRAM