Івано-Франківськ
-4.9
USD: 28.1
EUR: 31.75

Масове отруєння собак в Івано-Франківську: запитань більше ніж відповідей (ФОТО)

В Івано-Франківську відбувся кругли стіл за участю міської влади, активістів та мешканців, які стурбовані масовим отруєнням тварин.

На засіданні також були присутні представни поліції, муніципальної інспекції, державної ветеринарної служби, КП «Полігон», пише ПІК.

«Знову питань було дуже багато, відповіді отримали на одиниці запитань, але хоча б побачили всіх представників, які були домовлені до наради. Одне має бути розуміння, що влада має бути з людьми, працювати одним цілим, і так справи підуть набагато швидше і результативніше. Обмінялись інформацією з правоохоронними органами, ветеринарною службою міста. Було багато занотовано та домовлено про наступну зустріч у четвер (15.10). До цього часу мали б отримати якусь інформацію стосовно камер спостережень, покупок заборонених препаратів, та, можливо, якісь портрети підозрюваних», – написала у соцмережі Тетяна Гоголь.

Окрім того, було зареєстровано 93 заяви до міського голови, а також направлено звернення на ім’я Руслана Марцінківа щодо виділення коштів з міського бюджету на допомогу потерпілим домашнім улюбленцям та безпритульним собакам у ветеринарній клініці «Олвет».

«Дуже надіємось, що в четвер буде присутнім начальник поліції івано-Франківська, яка дасть відповіді на питання, щодо кримінальної справи та хід його розслідування», – резюмувала керівник «Дому Сірка» Наталія Когут.

Додамо, що наступну зустріч заплановано на четвер, 15 жовтня, о 16:30 в Івано-Франківській міській раді.

121560765 3509038452452712 2226329540907938777 n

Читайте також: 

Підписуйтесь на нашу сторінку у FacebookInstagramYoutube та Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено