Івано-Франківськ
-0.79
USD: 28.25
EUR: 33.55

На автодорозі “Львів-Мукачево” оновили дорожній знак-вказівник Івано-Франківської області (ФОТО)

Відповідні вказівні знаки є на всіх дорогах державного значення Івано-Франківщини.

Дорожній знак-вказівник Івано-Франківської області – це атрибут безпеки руху, символ відбудови транспортної інфраструктури регіону. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, пише ПІК.

На автодорозі "Львів-Мукачево" оновили дорожній знак-вказівник Івано-Франківської області

 У 2015 році Кабінет Міністрів України виділив 700 млн грн для розвитку дорожнього господарства чотирьох областей Західної України. Бюджетна програма “Розвиток автомобільних доріг української частини Карпатського єврорегіону” охопила Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську і Чернівецьку області. Нею передбачалося першочергове відновлення головних автомагістралей, що з’єднують ці області.

На автодорозі "Львів-Мукачево" оновили дорожній знак-вказівник Івано-Франківської області На автодорозі "Львів-Мукачево" оновили дорожній знак-вказівник Івано-Франківської області

За 5 років експеримент із карпатською програмою продемонстрував, що суцільний ремонт однієї дороги має значно більший ефект, аніж розпилення грошей на ямкові ремонти на великій території.

На автодорозі "Львів-Мукачево" оновили дорожній знак-вказівник Івано-Франківської області На автодорозі "Львів-Мукачево" оновили дорожній знак-вказівник Івано-Франківської області

Дорога Н-09 Мукачево – Львів на межі від Івано-Франківська до Львова – основний напрям, який ремонтувався в рамках вищезазначеної програми в першу чергу, в 2015 році.
Однією із останніх ремонтувалася ділянка від села Фрага Рогатинського району до межі із Львівщиною, яка залишається в доброму стані через п’ять років.
 До слова, у 2021 році заплановано відремонтувати ділянки а/д Н-09, які ще не ремонтувались, а саме у Підкамені, Бурштині і від Поплавників до Галича.
Читайте також у ПІК:
Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено