Івано-Франківськ
-3.95
USD: 28.1
EUR: 31.75

Чому важко передбачити, коли в Івано-Франківській області оприлюднять результати виборів

Процес вкрай уповільнений: Івано-Франківська районна ТВК прийняла з дільниць лише два протоколи, а Коломийська районна - жодного.

122905504 658431634855328 4445030859434458681 n

Коли на Прикарпатті оприлюднять результати виборів, важко спрогнозувати через уповільнений процес доставки виборчих протоколів у ТВК, повідомляє Громадянська мережа ОПОРА, пише ПІК.

На Прикарпатті триває прийом протоколів територіальними виборчими комісіями. Найповільніше процес відбувається в Івано-Франківській та Коломийській районних ТВК. Івано-Франківська районна ТВК прийняла лише два протоколи, а Коломийська районна комісія ще не отримала жодного. “, – йдеться у повідомленні.

Про якість протоколів

Станом на 15:00 27 жовтня Івано-Франківська обласна територіальна виборча комісія прийняла протоколи із підсумками голосування на виборах депутатів обласної ради від ТВК.

Після розгляду протоколів та виявлення недоліків обласна територіальна виборча комісія зобов’язала Верхнянську, Угринівську, Єзупільську, Лисецьку, Рожнівську, Брошнів-Осадівську ТВК скласти протоколи із позначкою «Уточнений». Прийняли протоколи від Ворохятнської, Обертинської та Ямницької територіальних виборчих комісій.

Івано-Франківська міська ТВК отримала протоколи від 29 дільничних виборчих комісій із 125 ДВК. П’ять ДВК відправили для складання протоколу із позначкою «Уточнений», а на двох дільницях голоси мають перерахувати.

Івано-Франківська районна ТВК прийняла протоколи із підсумками голосування на виборах Івано-Франківської районної ради від Ямницької та Єзупільської для встановлення результатів.

Коломийська міська ТВК прийняли протоколи з усіх 40 дільничних виборчих комісій. Коломийська районна ТВК ще не отримувала протоколи щодо підсумків голосування від міських, сільських, селищних комісій.

Надвірнянська міська ТВК прийняла протоколи із 14 ДВК: шість відправили на складання протоколу із позначкою уточнений, три відправлено на перерахунок.

Калуська міська ТВК уточнюватиме дані із двох ДВК із 44. Калуська районна ТВК прийняла протоколи у Вигодської, Войнилівської, Перегінської, Рожнятівської, Витвицької, Дубівської, Спаської, Долинської, Калуської, Болехівскої ТВК. Відправили на доопрацювання протоколи Новицької, Верхнянської, Брошнів-Осадівської ТВК.

Косівська міська ТВК прийняла протоколи про підрахунок голосів від 13 ДВК із 20 ДВК. Косівська районна ТВК отримала протоколи від однієї територіальної виборчої комісії – Рожнівської.

Про перерахунок голосів

Відповідно до частини 1 статті 254 Виборчого кодексу, з моменту закінчення голосування територіальна виборча комісія розпочинає безперервне засідання, яке продовжується безперервно до встановлення підсумків голосування та результатів відповідних місцевих виборів.

ОПОРА нагадує, що частина 12 статті 254 Виборчого кодексу України передбачає: повторний підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці здійснюється територіальною виборчою комісією після розгляду і прийняття протоколів та інших документів від усіх дільничних виборчих комісій.

При повторному підрахунку голосів виборців  можуть бути присутніми кандидати в депутати, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, їх довірені особи.

Коли на Прикарпатті оприлюднять результати виборів, важко спрогнозувати через уповільнений процес доставки виборчих протоколів з дільниць у ТВК.

Приєднуйтесь до нас  у FacebookInstagram , Youtube та  Telegram

Читайте також:

У Яремче вимагають перерахунку голосів

“Бійка в міській раді”: в Надвірній побилися голова ТВК та кандидат на голову ОТГ

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено